CeMaS

Centrum magnetického světla

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


o_nas:vize_plany

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Both sides previous revision Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
o_nas:vize_plany [06.03.2015 22:22]
Marek Ištvánek
o_nas:vize_plany [20.02.2017 23:19] (aktuální)
Marek Ištvánek [Vize a plány]
Řádek 4: Řádek 4:
 Uskutečňování vývoje a výzkumu čistých technologií je dobrodružná cesta objevování spojená s otevřenou myslí i srdcem, intuicí, štěstím a úsilím o dobrou spolupráci,​ které ruku v ruce umožňují krok za krokem postupovat na této cestě. Uskutečňování vývoje a výzkumu čistých technologií je dobrodružná cesta objevování spojená s otevřenou myslí i srdcem, intuicí, štěstím a úsilím o dobrou spolupráci,​ které ruku v ruce umožňují krok za krokem postupovat na této cestě.
  
-Máme představy a nápady a mnohé také zatím nevíme. Naše odhodlání nám však s pomocí proudící od nejvyššího Zdroje dává dobré výhledy, že s pokorou i odvahou pokročíme a pomůžeme dobrému.+Máme představy a nápady a mnohé také zatím nevíme. Naše odhodlání nám však s pomocí proudící ​síly od nejvyššího Zdroje dává dobré výhledy, že s pokorou i odvahou pokročíme a pomůžeme dobrému.
  
 Praktické výsledky i dílčích pokroků, které umožní nejen výrobu užitečných zařízení tuto cestu také podpoří. Praktické výsledky i dílčích pokroků, které umožní nejen výrobu užitečných zařízení tuto cestu také podpoří.
Řádek 17: Řádek 17:
 ---- ----
  
-Naše vize je jasná: ​**nové čisté technologie a poznání pro podporu lidství a ochranu přírody**.+<WRAP center round tip 60%> 
 +Naše vize je jasná:
  
-Uvítáme pomoc těch, kteří s touto vizí sympatizují a chtějí se v tomto projektu zapojit. Může to být různou formou jako je podpůrná myšlenka, sdílení zkušeností,​ přiložení ruce k dílu či finanční podpora apod.+**nové čisté technologie a poznání pro podporu lidství a ochranu přírody**. 
 +</​WRAP>​ 
 + 
 + 
 +Uvítáme ​[[spoluprace_dary:​start|pomoc]] těch, kteří s touto vizí sympatizují a chtějí se v tomto projektu zapojit. Může to být různou formou jako je podpůrná myšlenka, sdílení zkušeností,​ přiložení ruce k dílu či finanční podpora apod.
  
 Z [[o_nas:​start|naší strany]] nabízíme otevřenost,​ průhlednost,​ zodpovědnost a píli i sdílení s širokou veřejností ve formě naučné či praktických výrobků. Z [[o_nas:​start|naší strany]] nabízíme otevřenost,​ průhlednost,​ zodpovědnost a píli i sdílení s širokou veřejností ve formě naučné či praktických výrobků.
Řádek 27: Řádek 32:
 Na podrobnějších plánech postupně pracujeme tak, jak je potřeba. Každý projekt má svou cestu a přesto jsou [[projekty:​start|projekty]] zvažovány jako celek a spolupráce tak, aby se vzájemně podporovaly. Na podrobnějších plánech postupně pracujeme tak, jak je potřeba. Každý projekt má svou cestu a přesto jsou [[projekty:​start|projekty]] zvažovány jako celek a spolupráce tak, aby se vzájemně podporovaly.
  
-Zde je naše představa [[o_nas:​vize_plany:​dotovane_obdobi_1|plánů spojených s dotacemi]]. ​+Zde je naše představa [[o_nas:​vize_plany:​dotovane_obdobi_1|plánů spojených s případnými ​dotacemi]]. ​
  
 ~~DISCUSSION~~ ~~DISCUSSION~~
o_nas/vize_plany.1425676958.txt.gz · Poslední úprava: 06.03.2015 22:22 autor: Marek Ištvánek