CeMaS

Centrum magnetického světla

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


o_nas:lide:radostricek:start

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
o_nas:lide:radostricek:start [22.03.2015 10:00]
Radovan Striček
o_nas:lide:radostricek:start [22.03.2015 11:04] (aktuální)
Radovan Striček
Řádek 6: Řádek 6:
 ---- ----
  
-Moja cesta životom začala šiesteho júna roku 1986 v meste Čadca. Od tohto dňa som začal spoznávať život so všetkým čo ku nemu patrí. ​+Moja cesta životom začala šiesteho júna roku 1986 v meste Čadca. Od tohto dňa som začal spoznávať život so všetkým čo nemu patrí. V súčasnej dobe žijem v obci Zákopčie na severozápade Slovenska.
  
-Ako každý z nás som si prešiel základnou školou, ktorú som študoval ​v Čadci. ​Strednú odbornú drevársku ​školu som absolvoval ​v Krásne nad Kysucou. Po stredoškolskom štúdiu ​som sa rozhodol vzdelávať sa ďalej ​v drevárskej oblasti na Technickej univerzite vo Zvolene, konkrétne ekonomika a manažment podniku, ktorú som aj úspešne dokončil. V súčasnej dobe mám malú drevársku výrobu atypického nábytku.+Ako každý z nás som si prešiel základnou školou, ktorú som navštevoval ​v Čadci. ​Moje štúdium pokračovalo absolvovaním Strednej odbornej drevárskej školy ​v Krásne nad Kysucou. Po stredoškolskom štúdiu ​nasledovalo vysokoškolské vzdelanie ​v drevárskej oblasti na Technickej univerzite vo Zvolene, konkrétne ekonomika a manažment podniku, ktorú som aj úspešne dokončil ​v roku 2011. V súčasnej dobe mám malú drevársku výrobu atypického nábytku. 
 +----
  
-Asi každý návštevník tejto stránky si bude klásť otázku prečo sme založili spoločnosť CeMaSOdpoveď je jednoduchá - lebo je to správne.+Asi každý návštevník tejto stránky si bude klásť otázkuprečo sme založili spoločnosť ​CeMaS“. 
 +  
 +Odpoveď je jednoduchá - **lebo je to správne ​a potrebné pre túto spoločnosť**.
  
-Už na základnej škole ​som sa začal zamýšľať nad tým prečo svet funguje ​tak ako funguje     +Od malička som sa snažil pomáhať druhým a som veľmi rád, že mi táto vlastnosť zostala až do dospelosti a dúfam, že sa nikdy nestratí. Keďže som obyčajný človek skôr technického zamerania, zaujímajú ma veci, ktoré si môžem predstavovať,​ vidieť, drž, spoznávať. Vždy ma zaujímali veci, ktoré sa vymykali ľudskému mysleniu ako teórie o voľných energiách, iných civilizáciách,​ iných svetoch, oblasť duševných poznaní a iné. Vysvetlenia súčasnej vedy sú pre mňa nepostačujúce a preto sa posnažím s pomocou zhora, kolegami a s vami zložiť skladačku ​tak, aby bola cesta ku svetlu jasná. 
 + 
 +Všetkým Vám prajem príjemné študovanie a spoznávanie nových (staroobnovených) technológií,​ vedomostí, poznatkov. 
 + 
 +**//​Vykročme spolu smerom k lepšej budúcnosti//​**
  
    
o_nas/lide/radostricek/start.1427014836.txt.gz · Poslední úprava: 22.03.2015 10:00 autor: Radovan Striček