CeMaS

Centrum magnetického světla

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


o_nas:lide:radostricek:start

Radovan Striček

U Kľukov 310
Zákopčie 023 11
Slovenská republika
radostricek@gmail.com


Moja cesta životom začala šiesteho júna v roku 1986 v meste Čadca. Od tohto dňa som začal spoznávať život so všetkým čo k nemu patrí. V súčasnej dobe žijem v obci Zákopčie na severozápade Slovenska.

Ako každý z nás som si prešiel základnou školou, ktorú som navštevoval v Čadci. Moje štúdium pokračovalo absolvovaním Strednej odbornej drevárskej školy v Krásne nad Kysucou. Po stredoškolskom štúdiu nasledovalo vysokoškolské vzdelanie v drevárskej oblasti na Technickej univerzite vo Zvolene, konkrétne ekonomika a manažment podniku, ktorú som aj úspešne dokončil v roku 2011. V súčasnej dobe mám malú drevársku výrobu atypického nábytku.


Asi každý návštevník tejto stránky si bude klásť otázku, prečo sme založili spoločnosť „CeMaS“.

Odpoveď je jednoduchá - lebo je to správne a potrebné pre túto spoločnosť.

Od malička som sa snažil pomáhať druhým a som veľmi rád, že mi táto vlastnosť zostala až do dospelosti a dúfam, že sa nikdy nestratí. Keďže som obyčajný človek skôr technického zamerania, zaujímajú ma veci, ktoré si môžem predstavovať, vidieť, držať, spoznávať. Vždy ma zaujímali veci, ktoré sa vymykali ľudskému mysleniu ako teórie o voľných energiách, iných civilizáciách, iných svetoch, oblasť duševných poznaní a iné. Vysvetlenia súčasnej vedy sú pre mňa nepostačujúce a preto sa posnažím s pomocou zhora, kolegami a s vami zložiť skladačku tak, aby bola cesta ku svetlu jasná.

Všetkým Vám prajem príjemné študovanie a spoznávanie nových (staroobnovených) technológií, vedomostí, poznatkov.

Vykročme spolu smerom k lepšej budúcnosti

o_nas/lide/radostricek/start.txt · Poslední úprava: 22.03.2015 11:04 autor: Radovan Striček