CeMaS

Centrum magnetického světla

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


Postranní lišta


Nedávné změny:

stranky:prispivani:start

Přispívání

Pokud chcete na tyto stránky přispívat, podívejte se na pravidla, zaregistrujte se (vpravo nahoře) nebo přihlaste.

Nyní používají stránky Dokuwiki systém.

Stránky jsou hierarchicky organizované do tak zvaných skupin (jmenných prostorů), jejichž seznam i se stránkami v nich vidíte v levé navigační části.
Každá provedená změna stránky je zaznamenána do historie a je možné si ji prohlédnout a případně se vrátit k předešlé verzi stránky.
Navíc by Vás mohlo zajímat, jak stránky měnit:

Založení nové stránky

U každé zobrazené stránky vidíte vpravo nahoře její identifikátor (např. stranky:prispivani:start u této stránky). Před poslední dvojtečkou je identifikátor skupiny a za ní název stránky. Pokud je název stránky start, pak jde o stránku skupiny stránek.

Novou stránku založíte tak, že si zvolíte skupinu stránek (např. pismo:proza), přidáte dvojtečku a identifikátor stránky a celé to zadáte do vyhledávacího pole vpravo nahoře a necháte vyhledat. Pokud stránka neexistuje, objeví se o tom informace a máte možnost ji založit pomocí tlačítka Vytvořit stránku v nabídce akcí napravo. Pak už píšete obsah podle pokynů níže a na závěr ho uložíte tlačítkem Uložit dole.

Také můžete stránku založit přímo zde.

Úprava stránek

První nadpis na stránce se zároveň použije jako její název. Pokud chcete seznam stránek ve skupině setřídit jinak, než podle názvu, použijte v textu stránky {{indexmenu_n>pořadové číslo}}.
Ke stránce lze přidat diskuzi zapsáním ~~DISCUSSION~~ do jejího textu.

Prohlédněte si také podrobný popis možností obsahu stránky.

Odstranění stránky

Stránku lze odstranit tak, že její obsah smažeme a uložíme prázdný.

stranky/prispivani/start.txt · Poslední úprava: 25.03.2015 02:04 autor: Marek Ištvánek