CeMaS

Centrum magnetického světla

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


projekty:start

Projekty

Jako součást naší vize a plánů pracujeme na několika projektech:

Můžete se k nám přidat nebo přijít s dalšími, pokud ucítíte možnost jejich začlenění do naší společné cesty. Domluvíme se spolu.

Můžete nás také podpořit dary či jinou spoluprací.

Diskuze

Imrich Forró, 03.04.2015 13:23

O.k.

Imrich Forró, 24.03.2015 06:00

Ahoj Marek! Ďakujem, že si reagoval. V každom prípade by som chcel oboznámiť širokú odbornú verejnosť o mojej metóde. Som presvedčený o tom, že by bola prospešná. Ale ako na to? Nechám si poradiť, lebo v organizačných veciach nie som zbehlí….. Pekný deň!

Marek Ištvánek, 01.04.2015 22:13

Imrichu, zkuste Váš léčebný přístup popsat a seznámit nás s ním. Můžeme si popovídat po Skype nebo emailem apod. Potom se uvidí, co dál…

Imrich Forró, 22.03.2015 07:55

Zdravíčko Marek! Dúfám, že CeMaS bude životaschopný a prinesie „svetlo“ do tejto tmy, ktorá nás obklopuje. Nápadov by bolo neúrekom, ale tie života-schopné je treba hľadať-selektovať. Aj nezisková spoločnosť musí mať zdoje, ktoré su potrebné na zabezečenie chodu spoločnosti. Spičkový odborníci sa trápia hľadaním riešení, na liečenie nevyvyliečiteľných ochorení. Netvrdím, že som objavil „Ameriku“, ale všetky poznatky, ktoré som získal, nasvedčujú k tomu, že jednoduchým spôsobom je možné zbaviť ľusdský organizmus neduhov, ktoré ho trápia. Sú to odvážne tvrdenia, ale stojím si za nimi. Sice technika liečenia podľa mojej metódy je ešte v plienkach, ale keď špičkové vedecké spolky, minú obrovské sumy na výskum, /ktorá zdá sa byť nefunkčná/ z tej čiastky ba sa ušlo aj na túto metódu a chod neziskovej CeMaS . V diskusii som čítal, že či je možné zostrojiť „perpetuum mobile“? Nie je potrebné sa trápiť nad touto otázkou, lebo on už existuje, len ho nechápeme, alebo nechápeme, čo sa pod pojmom skrýva…. Prajem pekný deň!

Marek Ištvánek, 22.03.2015 23:19, 22.03.2015 23:30

Ano Imrich,
pokud chcete, klidně můžeme i Vaši metodu léčení poznat a pak začlenit jako jeden z projektů, pokud se ukáže jako prospěšná.

Mohla by pak oslovit některé investory a být podpořena finančně.

Díky za příspěvek.

Marek Ištvánek, 29.12.2014 22:46

Máte nápady na prospěšné aplikace či technologie? Podělte se o ně…

Pokud byste byli zalogování, mohli byste zanechat komentář.
projekty/start.txt · Poslední úprava: 23.02.2024 19:47 autor: Marek Ištvánek