CeMaS

Centrum magnetického světla

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


o_nas:vize_plany

Vize a plány

Uskutečňování vývoje a výzkumu čistých technologií je dobrodružná cesta objevování spojená s otevřenou myslí i srdcem, intuicí, štěstím a úsilím o dobrou spolupráci, které ruku v ruce umožňují krok za krokem postupovat na této cestě.

Máme představy a nápady a mnohé také zatím nevíme. Naše odhodlání nám však s pomocí proudící síly od nejvyššího Zdroje dává dobré výhledy, že s pokorou i odvahou pokročíme a pomůžeme dobrému.

Praktické výsledky i dílčích pokroků, které umožní nejen výrobu užitečných zařízení tuto cestu také podpoří.

Z vícero možností rozvoje vědění a čistých technologií pro pomoc lidstvu se chceme především věnovat těmto:


Naše vize je jasná:

nové čisté technologie a poznání pro podporu lidství a ochranu přírody.

Uvítáme pomoc těch, kteří s touto vizí sympatizují a chtějí se v tomto projektu zapojit. Může to být různou formou jako je podpůrná myšlenka, sdílení zkušeností, přiložení ruce k dílu či finanční podpora apod.

Z naší strany nabízíme otevřenost, průhlednost, zodpovědnost a píli i sdílení s širokou veřejností ve formě naučné či praktických výrobků.


Každý projekt má svou cestu a přesto jsou projekty zvažovány jako celek a spolupráce tak, aby se vzájemně podporovaly.

Diskuze

Karel Ch., 03.05.2015 16:32

Zdravím vás všechny :-)

mám zde jeden návrh (sice nevím jak jej realitovat, ale možné to je). Hodila by se zde taková šikovná tabulka do které by mohl každý (asi registrovaný) uživatel vložit jakou věc by mohl darovat/jen zapůjčit pro dobro CeMaSu. Popřípadě naopak vznést požadavek co by bylo zapotřebí darovat nebo jen zapůjčit… Třeba by bylo možné to udělat na způsob inzerce nabídka/poptávka, ale nejsem programátor…

Karel Chloupek, 24.03.2015 20:33

Zdravím všechny lidičky podobného snu i cíle.

Mám jeden dotaz. Dočetl jsem se zde, že výzkum bude probíhat v oblasti Vizovice. Máte již nějaké prostory pro výzkum? Jaké zařízení či vybavení je potřebné? Rád bych přispěl alespoň nějakým (i nelaboratorním) vybavením pokud to bude v mých silách.

Marek Ištvánek, 01.04.2015 22:38

Děkujeme Karle.

Máme vyhlédnuté budoucí místo ve Vizovicích pro stavbu centra. To by nastalo v ideálním případě dostatku financí pro takový úkol.

Zatím zůstáváme u „prostějšího působení“ v domácích prostorách apod.

Pokud jde o vybavení, tak bychom měli konkrétní potřeby napsat postupně ke každému projektu, aby bylo jasné, co je potřeba…

Pokud byste byli zalogování, mohli byste zanechat komentář.
o_nas/vize_plany.txt · Poslední úprava: 25.02.2024 18:31 autor: Marek Ištvánek