CeMaS

Centrum magnetického světla

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


o_nas:lide:rolfik:start

Marek Ištvánek

Hřbitovní 371
763 15  Slušovice
Česká republika
mobil 420 776 129 658
Marek.Istvanek@Ce-Ma-S.net
https://DuchovniPodpora.vzestup.net
Facebook LinkedIn


Žiji ve Slušovicích blízko Zlína ve středu Moravy již od mého ranného dětství. Narodil jsem se ve znamení Vodnáře pozemského roku 1977.

Prošel jsem základní i střední školou - Arcibiskupským Gymnáziem v Kroměříži. Následovalo vzdělávání na Karlově univerzitě v Praze v oboru Fyzika. Mnohé jsem se tam naučil, přesto mi však chybělo poznávání souvislostí o tomto nádherném soukolí Stvoření, ve kterém žijeme a rozvíjíme se. Pozemská učenost sebou často nese i nevědomost - jen jako šafránu bylo těch moudrých, přirozených lidí. Máme dobrou šanci to změnit - začíná to od nás samotných a pokračuje pomocí v rodině i okolí. Příroda nám ukazuje mnohé. Chce to jen otevřít oči pozemské i ty duchovní, aby to do sebe začalo lépe zapadat a naše vědomí i dobrosrdečnost vzrostly.

Nyní pracuji jako vývojář softwaru pro obživu naší rodiny a nezávislý objevitel a pozorovatel v oblasti čistých technologií a poznávání.


Můj pozemský úkol souvisí s působením v oblasti vědy, techniky a léčení…

Zajímám se o fyzikální popis Božích zákonů, generátory „volné energie“ apod.

Harmonické sloučení duchovního i materiálního je pro mne životně důležité a proto se oběma věnuji tak, abych toho co nejlépe dosáhl a přitom pomáhal druhým na naší cestě ke Světlu.

Jedna rada od mého Učitele zní:

Udržuj krb svých myšlenek čistý, zjednáváš tím mír a jsi šťastný.

… a to přeji nám všem.

o_nas/lide/rolfik/start.txt · Poslední úprava: 30.10.2023 19:02 autor: Marek Ištvánek