Nedávné změny:
Jako jedna z forem plazmatických reaktorů používají vakuové komory s vhodným obsahem plynů a vnitřní dynamikou, kterou lze řídit zvenčí nebo zevnitř rotací, elektromagnetickými pulzy apod. Počáteční plazmatický stav lze vyvolat vhodnou pobídkou, a to vysokonapěťovými pulzy či dostatečně energetickým zářením.
Inspirací k těmto reaktorům nám je vlastní prožití, intuice a sny i práce mnoha dalších inspirativních lidí jako Nikola Tesla, David LaPoint a dalších.
Diskuze
Zdravím všetkých, ktorí veria, že môžeme žiť v súlade s prírodou. Príroda nám dáva vzor, ale my jej stále ubližujeme. Skúsme ju chápať a pomôcť jej, aby sme sa zachránili. Prihováram sa Vám, aby ste mali dôveru, že náš úmysel je čistý. Spoločnými silami a postupným učením dosiahneme, aby každá ľudská bytosť mala dostatok srdečnosti, blaženosti a nie mamonu. Asi Vás napadlo, že kto Vás oslovuje. Som hlavným účastníkom na zhotovovaní PVR 1 spolu so synom Radovanom S. Taktiež riešime problémy s celou našou skupinou hlavne s p. Marekom Ištvánkom. To, že nevidíte každý detail našej postupnej činnosti neznamená, že v nich nepokračujeme. Viem, že každý z Vás by chcel mať tento ZDROJ malého životodarného slniečka. Na našom webe v časti Plazmatický vakuový reaktor (PVR) 1 som pridal pár informácií o zmene zariadenia.
Před časem jsem prováděl pokusy se setrvačníky ve vysokých otáčkách. Za tímto účelem jsem si vyrobil výkonový generátor pro pohon jednofázových asynchronních motorů které jsem napájel st. napětím o frekvenci až 300Hz takže motor dosahoval až 18000ot/min. Po úpravě by se dal tento generátor použít i pro vaše účely. Koncepce generátoru je vlastně jednoduchá. Základ tvoří nf.zesilovač o výkonu kolem 80W. Na výstup zesilovače je zapojen transformátor 12/220 který zvyšuje napětí. Zesilovač je buzen signálem z pc kde je nainstalován program „generátor signálu“. Lze zde velmi přesně nadstavit kmitočet i výstupní napětí. Existují i aplikace pro tablet nebo mobil. Úprava generátoru by spočívala pouze ve výměně výstupního trafa. Ideální by bylo vysokonapěťové trafo které se používalo ve starých tv. Jako možné řešení by taky mohla být automobilová cívka do zapalování. Reálné parametry tohoto zařízení bych odhadoval na 20-30kV (pokud by se cívka budila vyšším než jmenovitým napětím)a frekvencí do 5kHz možná i 10kHz keť boh dá.