CeMaS

Centrum magnetického světla

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


projekty:leceni:pomoci_pyramidy:start

Léčení s pomocí pyramidy

Zkušenosti Pavla Baránka

Zhruba dva roky se léčím na cukrovku, lékařka mě upozornila také na vzrůstajíci krevní tlak.V dubnu tohoto roku 2016, kdy jsem byl u své lékařky diabetoložky na kontrole, kde mi zjistili krevní tlak 170 na 110, hodnoty dlouhodobého cukru byli na hranici 45, jsem se rozhodl postavit pyramidu a léčit se v ní.

Špička je zhotovená z hliníkového plechu do které jsou přimontovány latě ze dřeva. Postavil jsem ji na zahradu, stěny zorientoval na světové strany a sedl do ní. Pokud to jde trávím v ní asi hodinu denně, někdý za tři či čtyři dny, zkrátka podle času.

Při další kontrole u diabetoložky,která proběhla v srpnu tohoto roku 2016 mi byl naměřen krevní tlak 119 na 72 a dlouhodobí cukr 40, což jsou velice příznivé hodnoty, které se změnili během 4 měsíců.

Do pyramidy chodím dál a jsem zvědav na výsledky v prosinci.

3.1.2017

Prosincové hodnoty se znovu zlepšily. Krevní tlak zůstal na stejných hodnotách a dlouhodobí cukr se zlepšil na hodnotu 37. Vzhledem k mé práci,kdy jsem přes týden pracoval mimo domov,takže jsem do pyramidy chodil jen o víkendu a se sladkým jsem se nijak neomezoval,ale ani nepřeháněl,mě tyto hodnoty mile překvapily. Další kontrola bude v dubnu,tak jsem zvědav kam až se zlepší můj zdravotní stav.

projekty/leceni/pomoci_pyramidy/start.txt · Poslední úprava: 08.07.2024 18:54 autor: Marek Ištvánek